Обяви 2 За нас Контакти
Продава ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
област Стара Загора, с. Змейово
40 000 €
78 233.20 лв.

(125 €, 244.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:24 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 991 пъти.
Площ:
320 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД' в качеството си на ипотекарен кредитор по изпълнително дело 20237650400722 на ЧСИ Гергана Илчева, продава по реда на ГПК от 15.05.2026г. до 15.06.2026г., следния недвижим имот:Обект за стопанска дейност- плетачно ателие със складове.Плетачното ателие е със ЗП 171.96 кв.м.и РЗП 346.32 кв.м.разположени на кота 0 и кота (-2.50м).Складовите помещения са разположени на кота ( -2.90м) и кота (-4.18 м) с общо РЗП 319.84 кв.м.

Особености
Тухла
За контакт:
0885960132

Този имот се предлага само на частни лица
Банка:
ПИБ АД
02 800 2818
ПИБ АД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
fibank37.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Цариградско шосе' 111 П
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
област Стара Загора, с. Змейово
Обява: 1p168569020381241

40 000 €
78 233.20 лв.
История на цената
(125 €, 244.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Стара Загора, с. Змейово